22 червня, в День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Кагарлику відбулися меморіальні заходи.

Покладання квітів у Кагарлицькому парку 22 червняАвтор: Валентин Владіміров

Вшановуючи жертв Другої світової війни в Україні, у Кагарлицькому міському парку до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам, Братської могили , пам’ятного знаку загиблим мирним жителям громади та пам’ятного знаку жертвам нацизму у Другій світовій війні поклали квіти.

Покладання квітів у Кагарлицькому парку 22 червня - 2Автор: Валентин Владіміров

Учасники заходу - Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступниця міського голови Любов Коваль, голова Ради ветеранів Юрій Сідєльніков, працівники міської ради та представники громадськості - вшанували загиблих під час Другої світової та під час нинішньої Війни за Незалежність України хвилиною мовчання.

Покладання квітів у Кагарлицькому парку 22 червня - 3Автор: Валентин Владіміров

За роки Другої світової війни загинуло на фронтах, у партизанських загонах, повішено, розстріляно, спалено нацистами понад 15 тисяч жителів Кагарличчини.

Покладання квітів у Кагарлицькому парку 22 червня - 4Автор: Валентин Владіміров

У Калиновому Яру в Кагарлику в парку у січні 1943 року окупанти розстріляли 750 мирних жителів.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися